Skip to main content

Certyfikaty kanadyjskie

kliknij i pobierz

CWB

Edax Group i uprawnienia kanadyjskie

Jednym z oferowanych przez nas uprawnień jest certyfikat CWB (Canadian Welding Bureau). Uzyskanie tych uprawnień kanadyjskich, umożliwia wykonywanie prac spawalniczych na terytorium Kanady. Aby uzyskać taki certyfikat, trzeba spełnić rygorystyczne wymagania, które świadczą o najwyższej jakości oferowanych usług tak jak certyfikaty ISO. Wymaga on od przedsiębiorstw odpowiedniego wykwalifikowania swojego personelu w trzech obszarach: -zespołu realizacji projektów inżynieryjnych; – zespołu nadzorowania pracowników, którzy wykonują prace spawalnicze; – zespołu złożonego z samych pracowników, odpowiedzialnych za wykonywanie prac spawalniczych. Dodatkowo wymagane są do spełnienia specjalne warunki świadczące o odpowiedniej jakości wykorzystywanych przy procesie samego spawaniu, produktów oraz spełnienia norm bezpieczeństwa, które są niezbędne do funkcjonowania w obrębie terytorium Kanady.

certyfikat kanadyjski

Certyfikacja CWB (Canadian Welding Bureau)

Po pierwsze dzięki oferowanej przez nas certyfikacji mamy możliwość świadczenia usług na terenie Kanady. Posiadanie takie certyfikacji świadczy o spełnieniu szeregu restrykcyjnych wymogów, które są wymagane, aby świadczyć usługi spawalnicze na terytorium Kanady. I tak przechodzimy do drugiej, możliwe, że najistotniejszej zalecie wyrobienia takiej certyfikacji, którą jest potwierdzenie jak najwyższej jakości świadczenia usług w tej branży. Dodatkowo jest ona uznawana na całym świecie, co może pozwolić twojemu przedsiębiorstwu zyskać pewien prestiż. Dodatkowo uzyskanie takiej certyfikacji wpływa na wewnętrzne korzyści dla twojego przedsiębiorstwa.

uprawnienia spawalnicze

Firma Edax Group – Certyfikacje kanadyjskie

Uzyskanie ich, często wymaga obowiązkowego przeszkolenia twojej kadry nadzorczej. Przykładem może być wymagane szkolenia kwalifikujące, inspektorów prac, pod kątem nadzoru wykonywania samego procesu spawania. Ale także dla samych pracowników, którzy wykonuje prace w „terenie”. Tego natomiast przykładem, może być wymagane szkolenie pod kątem bezpieczeństwa, w celu zapoznania się z „safety codes”, obowiązujące podczas wykonywania spawania twoich pracowników. Szkolenia te mogą pozytywnie wpłynąć na poprawę komunikacji wśród twoich pracowników, w czasie wykonywania swoich działań. Jednocześnie pozwolą one na usprawnienie sposobu wykonywania wszelkich działań, zarówno tych realizowanych w biurze, taki i tych wykonywanych na placu budowy. Oba te aspekty sprawią, że tobie i twoim pracownikom, będą czerpali większą satysfakcję z powierzonej im pracy oraz twoi klienci będą bardziej zadowoleni z efektów zleconych przez nich prac.