Skip to main content

Transport konstrukcji stalowych

konstrukcje stalowe | hale, magazyny, wiaty | certyfikaty | malowanie proszkowe

Transport konstrukcji stalowych - logistyka

Transport konstrukcji stalowych nie opiera się tylko na załadunku, rozładunku i transporcie. Jest to skomplikowany proces, w którym konieczna jest też odpowiednia logistyka. Szczególnie dotyczy to konstrukcji nietypowych gabarytowo. W ofercie Edax-Group posiadamy własny transport oraz wyszkoloną kadrę.

transport konstrukcji stalowych
dział logistyczny i transport

Transport konstrukcji stalowych w Edax-Group

Transport konstrukcji stalowych, a także innych ładunków ponadgabarytowych wiązać się może z szeregiem problemów. Jednym z takich czynników mogą być warunki panujące na drodze. Problematyczne mogą być za niskie wiadukty oraz mosty, a także samo ukształtowanie terenu uniemożliwiające przejazd. Sprawia to, że rola logistyków w transporcie konstrukcji stalowych jest nieodzowna. Do ich zadań należy przede wszystkim opracowanie odpowiedniej trasy przejazdu, która pozwoli na sprawne i bezpieczne zrealizowanie transportu.

jakość i doświadczenie

Transportujemy konstrukcje i produkty stalowe od lat

Zleceniodawcy powinni być przygotowani na podawanie bardzo dokładnych szczegółów dotyczących konstrukcji, takich jak dokładny opis, rysunki techniczne czy dokładne parametry. Już na samym wstępie planowania takiej usługi konieczne jest wybranie odpowiedniego środka transportu. Konsultacje warto rozpocząć jak najwcześniej, aby jeszcze w trakcie produkcji konstrukcji uzgodnić wszelkie wymagania pozwalające na transport konstrukcji stalowych oraz ewentualnie odpowiednio zmodyfikować dany projekt, np. poprzez podzielenie jej na części, jeżeli jest to możliwe.

Producent konstrukcji stalowych najwyższej jakości

Transport konstrukcji stalowych - zabezpieczenie ładunku

Czym się zajmujemy?

Dowiedz się więcej o transporcie konstrukcji stalowych