Skip to main content

O naszej firmie

Firma Edax Group jest doświadczonym producentem konstrukcji stalowych. Wiele realizacji różnych rodzajów zleceń pozwoliły nam wypracować optymalne metody działania. Stale się rozwijamy i poszerzamy swoje portfolio.

Edax-Systems | SKM | Edax- Group
Edax-Systems | SKM
Zrealizowanych konstrukcji
150
Specjalistów
74

Wszystkie projekty wykonujemy od początku do końca, z dbałością o detale na każdym etapie pracy. Nasze realizacje spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa oraz budowlane. W zakres naszej oferty wchodzi również wypalanie laserem 3D do 8,5 metra długości oraz 2D o wymiarach 1,5m x 3m.

konstrukcje stalowe | hale, magazyny, wiaty | certyfikaty | malowanie proszkowe

Konstrukcje Stalowe·

Konstrukcje Stalowe·

Konstrukcje Stalowe·

Konstrukcje Stalowe·

Konstrukcje Stalowe·

Konstrukcje Stalowe·

Konstrukcje Stalowe·

Konstrukcje Stalowe·

edax-stalowe konstrukcje

Co mówią o nas?

Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę Edax-Group jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne technologie podczas realizacji inwestycji.

Adam Kaczmarek

Realizują zamówienia w ekspresowym tempie. Istnieje możliwość wykonania elementów nietypowych pod zamówienie klienta. Wysoka jakość świadczonych usług oraz kontakt z tą firmą sprawia że jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ewelina Michalska

Współpraca przebiega wzorowo. Jakość wykonanych produktów oraz cała obsługa klienta sprawia, że od lat korzystamy z usług tej firmy.

Peeter Lambert
Edax Group

SKM oraz Edax-Systems

W skład Edax-Group wchodzą dwie firmy Edax-Systems Sp. z o.o. oraz SKM Sp. z o.o. Stal mamy we krwi. Jeżeli poszukują Państwo godnego zaufania, solidnego i terminowego realizatora inwestycji budowlanych, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

kontakt z nami