Skip to main content

Konstrukcje szklarniowe

konstrukcje stalowe | hale, magazyny, wiaty | certyfikaty | malowanie proszkowe

Konstrukcje szklarniowe Edax Group

Chcąc wybudować szklarnie, która będzie służyła Tobie i twojemu przedsiębiorstwu, musisz postawić na jej konstrukcje, która będzie zarówno solidna oraz wytrzymała, jak i będzie w odpowiedni sposób prezentowała się przed Twoimi potencjalnymi klientami. Jeśli prowadzisz własne gospodarstwo rolnicze, czy też jesteś hodowcą lub też plantatorem przemysłowym, to zapewne masz takie preferencje, które oczekujesz, że zostaną one spełnione przez wykonawcę twojego projektu. Takim oraz jeszcze wielu innym wymaganiom da radę sprostać firma Edax Group.

konstrukcje szklarniowe

Konstrukcje szklarniowe i co musisz o nich wiedzieć.

Cała konstrukcja szklarni musi opierać się na jej stalowej konstrukcji. Jednocześnie musi ona utrzymać całą instalację, która odpowiedzialna jest za nawadnianie roślin, znajdujących się w szklarni. Oprócz tego dochodzi jeszcze kwestia warunków atmosferycznych. Śnieg, mróz, wiatr, czy też deszcz negatywnie wpływają na stal, z której owa konstrukcja jest zrobiona. Dlatego też bardzo ważną kwestią jest zadbanie o to, aby konstrukcje szklarniowe były wykonane z jak najlepszej jakości stali.

stawiamy na jakość i doświadczenie

Zalety budowy dużych konstrukcji szklarniowych.

  • Oszczędność energii – szklarnie są wyposażone w specjalne materiały izolacyjne, które pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczenia, co prowadzi do obniżenia kosztów ogrzewania i klimatyzacji.
  • Wydłużenie sezonu uprawnego – dzięki możliwości utrzymywania optymalnych warunków wewnątrz szklarni, można uprawiać rośliny przez cały rok, niezależnie od pogody zewnętrznej.
  • Zwiększenie plonów – szklarnie umożliwiają hodowanie roślin w warunkach idealnych dla ich wzrostu i rozwoju, co przekłada się na większe plony.
  • Oszczędność wody – szklarnie są wyposażone w automatyczne systemy nawadniania, co pozwala na zoptymalizowanie ilości wody potrzebnej do uprawy roślin.
  • Ochrona przed szkodnikami – szklarnie pozwalają na uniknięcie kontaktu roślin ze szkodnikami oraz chorobami, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie wysokiej jakości plonów.

Edax Group – firma godna Twojego zaufania.

Stawiając swoją szklarnię, zarówno tych dużych jak i mniejszych rozmiarów warto, abyś zadbał o nią już od samych podstaw. Dlatego ważne, żebyś wybrał firmę, która w sposób rzetelny oraz w pełni odpowiedzialny zrealizuję konstrukcję stalową, na której wznoszona będzie twoja szklarnia. Firma Edax Group jest w tym przypadku idealnym wyborem, który gwarantuję pełny profesjonalizm oraz trzymania się terminów wykonania zlecenia. Dodatkowo, oprócz samego wykonania, oferujemy transport konstrukcji stalowych, na sam plac budowy.

Dowiedz się więcej o naszych konstrukcjach szklarniowych