Skip to main content

Wypalanie laserem 3D

konstrukcje stalowe | hale, magazyny, wiaty | certyfikaty | malowanie proszkowe

Wypalanie laserem 3D w Edax-Group

W firmie Edax Group stawiamy na wiedzę, doświadczenie, ciągły rozwój i poszerzanie naszego portfolio. Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych. Podejmujemy się realizacji różnych, nawet nietypowych zleceń, co pozwoliło nam wypracować optymalne metody działania. Jesteśmy otwarci na wizje Klientów i wykonywanie niestandardowych projektów.

laser 3D

Czym jest wypalanie laserem 3D

Wykonywanie całych obiektów ze stali wymaga czasem elementów o niestandardowych kształtach. Wypalanie laserem 3D wykorzystuje elastyczność narzędzia laserowego i najnowsze technologie. Umożliwia formowanie materiałów pod różnym kątem nachylenia, uzyskanie skomplikowanych kształtów, spawanie i wiercenie. Wypalanie laserem 2D obsługuje jedynie płaskie powierzchnie. Wypalanie laserem 3D pozwala na cięcie blach i powierzchni tłoczonych, jak również wszystkich trójwymiarowych detali: rur hydroformowanych, rur giętych, rur wstępnie spawanych, rur wstępnie uformowanych, profili otwartych i profili zamkniętych. Cięcie laserem jest odpowiednie dla każdego rodzaju metalu, na przykład: aluminium, stali aluminiowanej, stali nierdzewnej, stali ocynkowanej, miedzi i mosiądzu.

jakość i doświadczenie

Wypalanie laserem 3D zapewnia

cięcie każdego z materiałów z maksymalną precyzją, wydajnością i jakością. Wypalanie laserem 3D jest najlepszym wyborem dla cieńszych i delikatniejszych materiałów (na przykład cienkich rur), które łatwo ulegają deformacji podczas obróbki tradycyjną technologią. W przypadku tradycyjnej metody obróbki wszystkie etapy, czyli cięcie, wiercenie, wykrawanie, frezowanie, wybijanie otworów kształtowych i usuwanie zadziorów, są wykonywane po kolei. Wypalanie laserem 3D zastępuje wszystkie te kroki jedną operacją.

Edax-Group producent konstrukcji stalowych najwyższej jakości

Na czym polega wypalanie laserem 3D?

Wypalanie laserem 3D – zalety

Czym się zajmujemy?

Pracujemy z pasji do stali

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców i inwestorów, którzy potrzebują dobrze zaprojektowanej i sprawnie wykonanej zamkniętej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Nasza oferta obejmuje:

Konstrukcje stalowe wykonujemy od A do Z.

Na każdym etapie pracy zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Nasze działania obejmują:

W Edax-Group dysponujemy:

 • wykwalifikowaną kadrą – współpracujemy z doświadczonymi spawalnikami i specjalistami,którzy posiadają uprawnienia do przeprowadzania badań wizualnych (VT); penetracyjnych (PT), magnetyczno-proszkowych (MT) i ultradźwiękowych (UT);
 • solidnym zapleczem sprzętowym – posiadamy nowoczesny park maszyn, urządzenia
  renomowanych producentów i najbardziej aktualne oprogramowanie;
 • materiałami najwyższej jakości – wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały o doskonałych parametrach;
 • nowoczesnymi technologiami – stale się rozwijamy, szkolimy i wdrażamy najnowsze technologie.

Konstrukcje stalowe ciągle zyskują na popularności w branży budowlanej. Uniwersalność elementów i konstrukcji stalowych powoduje, że budownictwo przemysłowe wykorzystuje je do stawiania obiektów takich jak:

 • hale: magazynowe, produkcyjne, logistyczne, sportowo-widowiskowe;
 • galerie i sklepy wielkopowierzchniowe;
 • chłodnie i mroźnie;
 • obiekty rolnicze i przemysłowe;
 • zaplecza socjalne i przestrzenie biurowe.

 

Konstrukcje stalowe cechuje trwałość i bezawaryjna eksploatacja, wygoda i bezpieczeństwo użytkowania, doskonałe parametry izolacji akustycznej i cieplnej oraz odporność na warunki środowiskowe. Konstrukcje wykonane ze stali są lekkie i łatwe w montażu, charakteryzuje je również wysoka estetyka, zarówno samej konstrukcji, jak i elewacji.

Dowiedz się więcej o wypalaniu laserem 3D