Skip to main content

Budownictwo przemysłowe

konstrukcje stalowe | hale, magazyny, wiaty | certyfikaty | malowanie proszkowe

Budownictwo przemysłowe Edax-Group

Budownictwo przemysłowe to stawianie różnego typu budowli przeznaczonych do działalności gospodarczej jak: hale, magazyny, wiaty czy szklarnie. Stawianie takich obiektów to priorytet Edax Group. Nasza kadra trudni się budownictwem przemysłowym oraz dba o terminowość prac i najwyższe standardy jakości. Wykorzystujemy nowoczesnej techniki, dopasowując obiekty do rodzaju przebiegającej w nich produkcji.

budownictwo przemysłowe

Nasze konstrukcje stalowe gwarancją bezpieczeństwa

Budownictwo przemysłowe Edax Group gwarantuje nieprzerwaną produkcję i bezpieczeństwo pracowników. Trwałość hal zależy od materiałów, z których są elementy konstrukcyjne. Oparciem dla obiektów przemysłowych są wytrzymałe konstrukcje stalowe lub żelbetowe. Muszą one być starannie zaprojektowane i wykonane, przez co rozumie się gięcie materiałów, spawanie i zabezpieczenie przed korozją i ogniem.

jakość i doświadczenie

Oferujemy przemyślany projekt hali przemysłowej

Już na etapie projektu nasi inżynierowie biorą pod uwagę, że w hali będą użytkowane m.in. suwnice pomostowe, wyciągarki czy żurawie warsztatowe, które generują obciążenie na konstrukcję nośną. Dlatego fundamenty budowli chronią stawiane przez nas obiekty przed obciążeniami dynamicznymi pochodzącymi od pracujących w nich maszyn i urządzeń. Projekt uwzględni ponadto:

  • odpowiednią klimatyzację przez instalacje nawiewne i wywiewne montowane pod dźwigarami przekrycia dachowego,
  • dobre naświetlenie hali przez starannie zbudowane przekrycia strukturalne lub specjalnie wykonane świetlik,
  • montaż bram służących komunikacji wewnątrz zakładu.
  • dla komfortu pracowników projektant rozplanuje ścieżki komunikacyjne, strefy socjalne i biurowe z odpowiednim wyciszeniem.

Producent konstrukcji stalowych najwyższej jakości

Transport konstrukcji stalowych Edax Group

Wykonamy twoją halę magazynową

Wiata to dla nas nie problem!

W naszej ofercie konstrukcje szklarniowe

Dowiedz się więcej o budownictwie przemysłowym