Skip to main content

Hale, magazyny, wiaty

konstrukcje stalowe | hale, magazyny, wiaty | certyfikaty | malowanie proszkowe

Hale, magazyny i wiaty Edax-Group

Różnorodność oczekiwań naszych klientów spowodowała, że oferowane przez nas konstrukcje mają bardzo szeroki zakres zastosowań. W naszym portfolio znajdują się magazyny, hale produkcyjne, handlowe, logistyczne, a także hale wykorzystywane z powodzeniem w działalnościach usługowych. Produkujemy również wiaty i konstrukcje szklarniowe.

hale, magazyny, wiaty

Budownictwo przemysłowe

to bardzo szeroka branża, a my staramy się w pełni sprostać stawianym nam wymaganiom. Podczas projektowania oraz budowy naszych hal kładziemy szczególny nacisk na to, aby spełniały one swoje funkcje na najwyższym poziomie. Nad całym procesem czuwają doświadczeni inżynierowie i projektanci, a jak wiadomo, dobrze przygotowana inwestycja to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nie bez znaczenia jest zatem długoletnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami, oferując im produkty szyte na miarę.

jakość i doświadczenie

Produkcja oraz montaż hali, magazynów, wiat

Nasze hale oraz inne konstrukcje stalowe produkujemy z najwyższą starannością, przy użyciu najnowocześniejszych, profesjonalnych maszyn i urządzeń, wykorzystując w pełni potencjał i kompetencje całego zespołu. Powstające hale, magazyny czy wiaty już na etapie projektowania otoczone są olbrzymią troską o najwyższe standardy realizacji inwestycji. Dbałość o najdrobniejsze nawet szczegóły, owocuje pełnym zadowoleniem naszych klientów. Krok po kroku, od projektu, poprzez gięcie materiałów, na montażu skończywszy, pilnujemy jakości, która jest dla nas najważniejsza. Stąd gwarancja, że nasze magazyny, wiaty, hale i inne konstrukcje w pełni sprostają wysokim wymaganiom odbiorców.

Producent hal, magazynów i wiat najwyższej jakości

Transport hal, magazynów oraz wiat

Zachowanie najwyższej, możliwej jakości

Z pasji do stali

Wykorzystywane przez nas w procesie produkcyjnym materiały najwyższej jakości zapewniają wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Z pewnością przełoży się to bezpośrednio na spore oszczędności, związane zarówno brakiem konieczności wykonywania kosztownych zabiegów konserwacyjnych, jak i napraw. Nie mamy wątpliwości, że oddajemy naszym klientom hale, magazyny i wiaty klasy Premium.

Wiemy wszystko o konstrukcji hal i magazynów

Dopełnieniem całego obrazu jest profesjonalny montaż. Nasze hale stawiane są przez specjalnie wyszkolonych do tego celu pracowników. Dbają oni o to, aby każda konstrukcja została zbudowana zgodnie ze sztuką i z wykorzystaniem w pełni warsztatu posiadanych umiejętności i nowoczesnych narzędzi. Nasi montażyści to także nasza wizytówka, dlatego tak bardzo dbamy o odpowiednie przygotowanie każdego z nich.

Dowiedz się więcej o naszych halach, magazynach i wiatach